تماس با ما :32238308_034        email:info@barnameh.kermancity.ir

شهردار کرمان در آیین معارفه‌ی سرپرست‌های دو سازمان شهرداری:


شناسایی و تهیه‌ی املاک شهرداری کرمان ضروری است

 

شهردار کرمان شناسایی و تهیه‌ی املاک شهرداری کرمان را ضروری دانست.
سیدمهران عالم‌زاده در آیین معرفی سرپرست‌های دو سازمان اموال و املاک شهرداری و سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های مردمی شهرداری گفت: سازمان اموال و املاک شهرداری کرمان باید با رویکرد جدید نسبت به شناسایی و تهیه‌ی املاک شهرداری اقدام کند.
وی با تأکید بر این‌که جاهایی که در زمینه‌ی املاک اختلافاتی وجود دارد، باید شفاف‌سازی شود، گفت: هم‌چنین سازمان اموال و املاک شهرداری باید بر تفکیک املاک در مناطق چهارگانه‌ نظارت داشته باشد و نقشه‌های تفکیکی باید به امضای مدیر این سازمان برسد.
شهردار کرمان افزود: همه‌ی اتفاقات در حوزه‌ی املاک شهرداری، باید در سازمان اموال و املاک شهرداری ثبت شود و مدیر این سازمان باید در جریان تمام امور مربوط به املاک قرار گیرد.
عالم‌زاده بر ارتباط تنگاتنگ سازمان اموال و املاک با حوزه‌ی حقوقی شهرداری تأکید کرد و گفت: سازمان اموال و املاک باید یک سامانه‌ی شفاف داشته باشد؛ ضمن این‌که باید هر ماه گزارش اقدامات را ارایه کند.
وی ادامه داد: اگر این چند اقدام در سازمان اموال و املاک شهرداری انجام گیرد، شاهد تحولات مطلوبی در این زمینه خواهیم بود.
شهردار کرمان حوزه‌ی اموال و املاک شهرداری را یک سخت‌افزار اصلی در شهرداری و بسیار مهم دانست و گفت: سازمان اموال و املاک در حوزه‌ی سخت‌افزاری و سازمان فاوا در حوزه‌ی نرم‌افزاری، بازوهای شهرداری هستند؛ بنابراین، باید فعال و پویا باشند.
 
حوزه‌ی سرمایه‌گذاری پویا و فعال باشد
عالم‌زاده در رابطه با سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های مردمی شهرداری هم گفت: شهرداری‌ها در دوره‌ی جدید مدیریت شهری به شرطی موفق خواهند بود که حوزه‌ی سرمایه‌گذاری پویا و فعال داشته باشند تا بتواند سرمایه‌گذاران را جذب کند.
وی با بیان این‌که باید فرش قرمز واقعی را برای سرمایه‌گذاران طراحی و پهن کنیم، گفت: اگر تا پایان امسال دوسه پروژه‌ی سرمایه‌گذاری مطلوب در شهر کرمان رقم بخورد، حرکتِ روبه‌جلوی خوبی خواهیم داشت.
شهردار کرمان افزود: در ادبیات سرمایه‌گذاری، تشریفات از اهمیت زیادی برخوردار است؛ بنابراین، باید متناسب با این سازمان، فضا و امکانات لازم تدارک ببینیم.
شهردار کرمان در ادامه، محمدرضا نخعی و محمود ایرانمنش، سرپرست‌های سازمان‌های اموال و املاک و سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های مردمی شهرداری را ازجمله نیروهای توانمند شهرداری کرمان دانست و اظهار امیدواری کرد با تلاش مضاعف آن‌ها، دو سازمان مهم اموال و املاک و سرمایه‌گذاری، شرایط مطلوبی را رقم بزنند.
عالم‌زاده هم‌چنین از زحمات رضا دادگرپور، مدیرعامل سابق سازمان اموال و املاک شهرداری و معاون فعلی برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهردار، به پاس زحماتی که تاکنون در هر دو حوزه متحمل شده است، قدردانی کرد.
 
انجام دو کار شاخص در حوزه‌ی سرمایه‌گذاری تا آخر امسال
معاون مالی و اقتصادی شهرداری کرمان هم در این آیین، ضمن تشکر از زحمات رضا دادگرپور، مدیرعامل سابق سازمان اموال و املاک شهرداری، اظهار امیدواری کرد با انرژی جدیدی که به هر دو سازمان اموال و املاک و سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های مردمی شهرداری تزریق می‌شود، شهرداری کرمان به نتایج مثبتی برسد.
سیدمحمد موسوی با بیان این‌که مهندس دادگرپور، در دوسال گذشته که مدیریت سازمان اموال و املاک شهرداری کرمان را به عهده داشت، تلاش چشم‌گیری کرد و این سازمان پیشرفت خوبی کرده است، به شکل‌گیری سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های مردمی در شهرداری کرمان اشاره کرد و گفت: در حال حاضر، نمی‌شود شهرها را با منابع مالی همان شهر اداره کرد؛ بنابراین، باید با استفاده از سرمایه‌ی سرمایه‌گذاران بخش خصوصی، برای توسعه‌ی شهر اقدام کرد.
معاون مالی و اقتصادی شهردار کرمان افزود: امیدواریم بتوانیم تا پایان امسال، یکی‌دو کار شاخص در زمینه‌ی سرمایه‌گذاری انجام دهیم تا گام مثبتی در راستای توسعه‌ی شهر کرمان برداشته شود.
موسوی برای محمود ایرانمنش، سرپرست سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های مردمی شهرداری کرمان آرزوی موفقیت کرد و گفت: امیدواریم با پشتکار و تجربه‌ای که مهندس نخعی، سرپرست سازمان اموال و املاک شهرداری دارد، این حوزه نیز در حفظ و حراست از سرمایه‌های شهرداری کرمان با روش‌های جدید، موفق باشد.
معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهردار کرمان نیز در این آیین ضمن تشکر از شهردار کرمان گفت: نظارت سازمان اموال و املاک شهرداری بر تفکیک املاک، یکی از موارد بسیار مهم است که تاکنون اتفاق نمی‌افتاد.
رضا دادگرپور با بیان این‌که در این زمینه بارها با شهرداری‌های مناطق مکاتبه کردیم، اما به جایی نرسید، گفت: خوشبختانه آقای شهردار در این رابطه دستور صادر کردند که املاک با نظارت سازمان اموال و املاک شهرداری تفکیک شود که اقدام بسیار مهم و قابل تقدیری است.
وی به استقرار نرم‌افزار جامع مدیریت املاک از 20 روز قبل اشاره کرد و گفت: برخی همکاران در رابطه با استفاده از این نرم‌افزار مقاومت می‌کنند که از مهندس نخعی درخواست می‌کنم بهره‌گیری از این نرم‌افزار را به‌طور جدی دنبال کند.
محمود ایرانمنش، سرپرست سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های مردمی شهرداری کرمان هم در این نشست ضمن تشکر از حُسن اعتماد شهردار کرمان گفت: تبدیل شدن واحد سرمایه‌گذاری، به سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های مردمی، موجب افزایش انگیزه در نیروهای این سازمان شده است.
وی هم‌چنین از تهیه‌ی اطلس سرمایه‌گذاری شهر کرمان خبر داد و گفت: در ادامه، همایش سرمایه‌گذاران شهری نیز که مد نظر شهردار محترم است، برگزار خواهد شد.
سرپرست سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های مردمی شهرداری کرمان اظهار امیدواری کرد این سازمان تا پایان امسال دوسه پروژه‌ی قابل توجه سرمایه‌گذاری، در شهر کرمان پیگیری کند و به مرحله‌ی اجرا برساند.
ایرانمنش هم‌چنین با بیان این‌که سازمان سرمایه‌گذاری، ویترین شهرداری است، خواستار تأمین فضا، امکانات و نیرو برای این سازمان شد.
لازم به ذکر است؛ در این آیین ضمن معرفی محمود ایرانمنش، به‌عنوان سرپرست سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های مردمی و محمدرضا نخعی، به‌عنوان سرپرست سازمان اموال و املاک شهرداری، از رضا دادگرپور، مدیرعامل سازمان اموال و املاک شهرداری قدردانی شد.

آخرین اخبار

  • 1
  • 2
سه شنبه, 13 اسفند 1398 09:12
سرپرست معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری خبر داد: اقدامات پیشگیرانه برای...
سه شنبه, 21 آبان 1398 06:09
‍ سرپرست "مدیریت نوسازی و تحول اداری شهرداری" معرفی شد/پیشرفت هر نهاد در...
یکشنبه, 31 شهریور 1398 08:44
سرپرست معاونت برنامه ریزی و توسعه منابع انسانی شهرداری کرمان : همه نیروهای...
یکشنبه, 17 شهریور 1398 04:26
فرا رسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی بر عموم شیعیان تسلیت باد   ...
دوشنبه, 11 شهریور 1398 07:25
تخفیف ویژه شرکت" پرنیان استیل" به پرسنل شهرداری   سرپرست اداره تعاون و رفاه...
دوشنبه, 11 شهریور 1398 04:23
غلامرضا رجایی «سرپرست معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری » شد  ...
دوشنبه, 28 مرداد 1398 08:24
عید سعید غدیر خم مبارک باد  
یکشنبه, 20 مرداد 1398 04:28
عید سعید قربان مبارک  
پنج شنبه, 03 مرداد 1398 02:41
معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهردار: تداوم ارائه خدمات شهری در گرو پرداخت...
شنبه, 29 تیر 1398 08:22
تعیین تکلیف پروژه های سرمایه گذاری در سال جاری بازنشستگان در اولویت کاری معاونت...
سه شنبه, 25 تیر 1398 05:48
معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهردار:  توجه جدی به هدفمند کردن آموزش های...
سه شنبه, 18 تیر 1398 03:21
  ‍ در دیدار شهردار کرمان با فرمانده نیروی انتظامی استان کرمان مطرح شد:...

معرفی زیر مجموعه ها

  سازمان آمار و فناوری اطلاعات
  سازمان قلعه دختر و قلعه اردشیر

 

معرفی معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی