تماس با ما :32238308_034        email:info@barnameh.kermancity.ir

معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهردار کرمان:


نمایشگاه فن‌آوری‌های نوین در روابط‌عمومی، از کیفیت بالایی برخوردار استمعاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهردار کرمان گفت: نمایشگاه فن‌آوری‌های نوین در روابط‌عمومی، با حضور شرکت‌هایی که حضور دارند، از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است.
رضا دادگرپور در گفت‌و‌گو با کرمان‌آن‌لاین، با بیان این‌که جای خوشحالی است که شهرداری کرمان چنین نمایشگاهی برگزار کرده است، گفت: این کار مرهون تلاش‌های همکارانم در روابط‌عمومی شهرداری کرمان است.
وی افزود: هم‌شهریان هم از برگزاری نخستین نمایشگاه فن‌آوری‌های نوین در روابط‌عمومی بسیار راضی هستند و بازتاب مطلوبی در سطح شهر داشته است.
معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهردار کرمان با بیان این‌که در پایان قرن بیستم که عصر ارتباطات است و ورود به قرن بیست‌ویکم که عصر اطلاعات است، باید به سمت فن‌آوری‌های نوین برویم، گفت: یکی از کارهای مهم در این زمینه، اجرای فیبر نوری شهر کرمان است که فاز نخست آن توسط شهرداری کرمان شروع شده و امیدواریم با اعتبارات شهرداری و جذب سرمایه‌گذار بخش خصوصی، بتوانیم این مهم را به‌طور کامل به نتیجه برسانیم.
دادگرپور افزود: اجرای فیبر نوری شهر کرمان برای شهرداری درآمد پایدار در پی خواهد داشت؛ چراکه می‌توانیم از بستر فیبر نوری در تمام زمینه‌ها استفاده کنیم.
وی ادامه داد: شهر کرمان به 150 کیلومتر فیبر نوری نیاز دارد که در فاز نخست چهار کیلومتر آن اجرا می‌شود؛ ضمن این‌که اگر بتوانیم از محل اعتبارات داخلی شهرداری، اعتبارات دولتی و یا سرمایه‌گذار بخش خصوصی، بودجۀ مورد نیاز را تأمین کنیم، طی یک‌سال می‌توانیم تمام شهر کرمان را به فیبر نوری مجهز کنیم.
معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهردار کرمان اعتبار مورد نیاز چهار کیلومتر فاز نخست اجرای فیبر نوری را حدود 320 میلیون تومان اعلام کرد که از محل اعتبارات شهرداری تأمین می‌شود و گفت: چهار کیلومتر فیبر نوری فاز نخست، از سازمان فن‌آوری شهرداری در بولوار فردوسی شروع می‌شود و تا شهرداری منطقه یک در میدان عاشورا ادامه خواهد داشت که ساختمان‌های مختلف شهرداری ازجمله سازمان فاوا، شهرداری مرکزی، معاونت فرهنگی اجتماعی، فرهنگ‌سرای کوثر، اداره تشخیص و وصول درآمدهای شهرداری، ساختمان جدید شهرداری، شورای اسلامی شهر و شهرداری منطقه یک، به سیستم فیبر نوری متصل می‌شوند.
دادگرپور افزود: تقاطع‌هایی هم که در این محدوده قرار دارند، می‌توانند به دوربین‌های پایش تصویری مجهز شوند.
وی هم‌چنین با بیان این‌که در دوره‌های قبل کارهای قابل تقدیری در زمینۀ استفاده از فن‌آوری‌های نوین در شهرداری کرمان انجام گرفته است، گفت: در دورۀ جدید که آقای مهندس عالم‌زاده، شهردار کرمان شدند، اهمیت زیادی برای فن‌آوری قائل هستند و از این حوزه حمایت می‌کنند تا کارها با سرعت بیشتری پیش برود.
معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهردار کرمان افزود: در این راستا سازمان فاوای شهرداری کرمان، به‌دنبال استفاده از نرم‌افزارهای مختلف در حوزه‌های شهرداری است که بخشی از کار به نتیجه رسیده است.
دادگرپور افزود: اکنون، در حال جایگزینی نرم‌افزار شهرسازی هستیم که نرم‌افزاری با قابلیت‌های بسیار مطلوب است و زیرگروه‌ها و زیرسیستم‌های بسیار خوبی دارد که موجب می‌شود حضور ارباب‌رجوع در شهرداری بسیار کم شود و شهروندان می‌توانند از خانه یا محل کار، اقدامات مورد نظر مربوط به ملک خود را انجام دهند.
وی ادامه داد: هم‌چنین در حال برنامه‌ریزی برای استفاده از نرم‌افزار جامع اداری مالی شهرداری هستیم که اگر این اتفاق بیفتد، تمام سیستم مالی و اداری شهرداری در تمام واحدها، به یک سیستم تبدیل خواهد شد و شهردار کرمان به‌عنوان مقام ارشد شهرداری می‌تواند تمام مسایل مالی شهرداری را رصد کند؛ ضمن این‌که معاونان شهردار و مدیران عامل سازمان‌ها نیز براساس دسترسی‌ای که دارند، می‌توانند در جریان مسایل مالی شهرداری قرار گیرند.
معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهردار کرمان بیان کرد: قرارداد این نرم‌آفزارها تا پایان امسال منعقد و طی شش‌ماه هم هر دو نرم‌افزار مستقر خواهد شد.
وی با تأکید بر این‌که با گسترش فن‌آوری اطلاعات، روابط عمومی‌ها هم باید به این سمت حرکت کنند، در رابطه با فعالیت‌های روابط‌عمومی‌ها در دوره‌های مختلف گفت: روابط‌عمومی‌ها تاکنون، سه دوره داشته‌اند؛ دورۀ اول، روابط عمومی‌ها ارشادی و سیاسی بودند و فقط در زمینۀ ارشادی و سیاسی کار می‌کردند، در دوره دوم، روابط‌عمومی‌ها به سمت اقتصادی و تبلیغات رفتند، اما الان وجهۀ اصلی روابط‌عمومی‌ها، اطلاع‌رسانی است و با وجود فن‌آوری‌های نوین می‌تواند با دقت، سرعت و کم‌هزینه، در زمینۀ اطلاع‌رسانی فعالیت کنند که روابط‌عمومی شهرداری کرمان هم از این قاعده مستثنی نیست و همان‌طور که تاکنون دیده‌ایم و این نمایشگاه هم نشان‌دهنده توانمندی روابط‌عمومی شهرداری کرمان است، هر روز موفق‌تر از روز گذشته باشد.  

 

آخرین اخبار

  • 1
  • 2
سه شنبه, 13 اسفند 1398 09:12
سرپرست معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری خبر داد: اقدامات پیشگیرانه برای...
سه شنبه, 21 آبان 1398 06:09
‍ سرپرست "مدیریت نوسازی و تحول اداری شهرداری" معرفی شد/پیشرفت هر نهاد در...
یکشنبه, 31 شهریور 1398 08:44
سرپرست معاونت برنامه ریزی و توسعه منابع انسانی شهرداری کرمان : همه نیروهای...
یکشنبه, 17 شهریور 1398 04:26
فرا رسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی بر عموم شیعیان تسلیت باد   ...
دوشنبه, 11 شهریور 1398 07:25
تخفیف ویژه شرکت" پرنیان استیل" به پرسنل شهرداری   سرپرست اداره تعاون و رفاه...
دوشنبه, 11 شهریور 1398 04:23
غلامرضا رجایی «سرپرست معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری » شد  ...
دوشنبه, 28 مرداد 1398 08:24
عید سعید غدیر خم مبارک باد  
یکشنبه, 20 مرداد 1398 04:28
عید سعید قربان مبارک  
پنج شنبه, 03 مرداد 1398 02:41
معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهردار: تداوم ارائه خدمات شهری در گرو پرداخت...
شنبه, 29 تیر 1398 08:22
تعیین تکلیف پروژه های سرمایه گذاری در سال جاری بازنشستگان در اولویت کاری معاونت...
سه شنبه, 25 تیر 1398 05:48
معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهردار:  توجه جدی به هدفمند کردن آموزش های...
سه شنبه, 18 تیر 1398 03:21
  ‍ در دیدار شهردار کرمان با فرمانده نیروی انتظامی استان کرمان مطرح شد:...

معرفی زیر مجموعه ها

  سازمان آمار و فناوری اطلاعات
  سازمان قلعه دختر و قلعه اردشیر

 

معرفی معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی