تماس با ما :32238308_034        email:info@barnameh.kermancity.ir

اقدامات پیشگیرانه برای شیوع احتمالی ویروس کرونا در شهرداری کرمان

سرپرست معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری خبر داد:

اقدامات پیشگیرانه برای شیوع احتمالی ویروس کرونا در شهرداری کرمان

 

سرپرست معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری کرمان از اقدامات پیشگیرانه برای شیوع احتمالی ویروس کرونا در شهرداری کرمان خبرداد.

به گزارش روابط عمومی معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری کرمان، دکترغلامرضا رجایی، گفت: طبق دستورالعمل  و شیوه نامه ی دانشگاه علوم پزشکی کرمان مبنی بر انجام اقدامات پیشگیرانه برای جلوگیری از شیوع و انتقال ویروس کرونا که در قالب بخشنامه ازسوی استانداری کرمان و ستاد استانی مدیریت پیشگیری از آلودگی به ویروس کرونا،به فوریت از سوی استانداری به تمام دستگاه‌های اجرایی، خدماتی و آموزشی استان ابلاغ شده ، شهرداری کرمان نیز به تبعیت از این دستورالعمل، اقداماتی را در دستور کار قرار داده است.

وی با اشاره به ارسال شیوه نامه پیشگیری از شیوع احتمالی ویروس کرونا به تمام واحدهای تابعه شهرداری، افزود: برای آموزش نیروهای انسانی شهرداری کرمان در رابطه با پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا، سایت های مورد تایید معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمان از جمله «آوای سلامت» و «corona.kmu.ac.ir » معرفی شده است. 

سرپرست معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری کرمان همچنین ازهماهنگی با دانشگاه علوم پزشکی کرمان برای برگزاری دوره های آموزشی جهت آموزش پرسنل خبر داد و گفت: جهت آموزش پیشگیری ازانتقال ویروس کرونا، پوسترهایی تهیه و در مجموعه ساختمان شهرداری نصب شده است.

رجایی با تاکید براین که یکی از راه های پیشگیری، رعایت بهداشت شخصی است؛افزود: همچنین محلول های ضد عفونی کننده تهیه و تحویل واحدهای مختلف شهرداری شده است.

وی استفاده از لیوان های یکبار مصرف گیاهی را از جمله اقدامات پیشگیرانه از انتقال ویروس کرونا ذکر و بیان کرد: عدم استفاده از اقلام مشترک از جمله قندان و پارچ آب نیز توسط کارکنان خدماتی رعایت می شود.

سرپرست معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری کرمان همچنین  به ضد عفونی کردن تمام اجزای ساختمان شهرداری اشاره کرد و گفت: مکان هایی از جمله آسانسورها و سرویس های بهداشتی، به صورت مکرر ضد عفونی می شوند.

 رجایی از کاربرد تب گیر غیرتماسی در ورودی ساختمان شهرداری جهت مشخص شدن موارد مشکوک خبرداد و خاطرنشان کرد: با توجه به شرایط موجود تا زمان اعلام وضعیت عادی، اقدامات پیشگیرانه ادامه خواهد داشت که امیدواریم با همکاری مردم و تمام کارکنان شاغل در ادارات و شرکت ها این شرایط سخت را پشت سر بگذاریم.

لازم به ذکر است : چندین بیلبورد تبلیغاتی نیز از سوی شهرداری کرمان، جهت آموزش و اطلاع رسانی عمومی برای پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا در نقاط مختلف شهر نصب شده و در معرض دید عموم قرار گرفته است .

سرپرست "مدیریت نوسازی و تحول اداری شهرداری" معرفی شد

سرپرست "مدیریت نوسازی و تحول اداری شهرداری" معرفی شد/پیشرفت هر نهاد در گرو تحول و نوآوری /تبدیل شهر کرمان به برند کشوری در خصوص  تحول اداری 

  

سرپرست معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهردار گفت: پیشرفت هر نهاد در گرو تحول و نوآوری است و شهر کرمان باید در این خصوص به برند کشوری تبدیل شود.

به گزارش کرمان آنلاین ،غلامرضا رجایی در مراسم معارفه سرپرست" مدیریت نوسازی و تحول اداری شهرداری "با اشاره به اهمیت مدیریت تحول در شهرداری ،گفت: تاکنون اقدامات و پیگیری های اولیه ای انجام شده است ولی نیاز است در این زمینه فعال و پویا تر عمل شود تا بتوان با تحولی جدید در امور اداری این نهاد و خلاقیت و نوآوری در این مسیر ،انتظارات مردم ،شهرداری و شورای شهر را  برآورده سازیم .

وی  اضافه کرد: تحول عبور از شناخته شده ها و رفتن به سمت ناشناخته است که در جوامع همیشه با انتقاد ،مقاومت و جبهه گیری هایی همراه بوده است و همه دوست دارند به وضعیت موجود ادامه دهند در حالیکه یک ساختار و فرایند اگر قرار باشد پیشرفتی داشته باشد باید تغییر کند.

وی با اشاره به اینکه دنیای امروز دنیای پویایی ،تحول و تغییرات است و اگر بخواهیم پاسخگوی  این پویایی باشیم باید ابتدا انعطاف پذیربوده و با تغییرات همراهی کنیم ،افزود: تکنولوژی بدون تحول امکان پذیر نیست و اگر نتوانیم با تغییرات بیرون همراهی کنیم و به خواسته های مردم پاسخ دهیم ،محکوم به درجا زدن و نارضایی سیستم و شهروندان خواهیم شد.

رجایی در بخش دیگری از صحبت های خود گفت: مدیر تحول در هر سازمان از جایگاه بالایی برخوردار است که انتظار می رود مسئول این مجموعه در مقابل  مقاومت ها ،صبوری کند و با ایجاد تغییر و تحول در فرایند اداری شهرداری ،چشم انداز راهی برای آینده شهر و شهرداری ترسیم کند.

وی تاکید کرد : ما به دنبال کار و فعالیت های کلیشه ای و کپی برداری از استان های دیگر نیستیم و در این راه باید نقشه ای ترسیم کنیم که کرمان بصورت یک برند در این مسیر شناخته شود و دیگر شهرها از کرمان الگوبرداری کنند.

وی گفت:اگر به مطالبات مردم پاسخ درستی داده شود ،آنا به کمک ما و سیستم خواهند آمد و در آن صورت شاهد دیده شدن تغییرات خواهیم بود.

وی ارش منتظر سرپرست جدید مدیریت نوسازی و تحول اداری شهرداری را فردی خوش فکر خلاق و توانمند معرفی کرد و ضمن آرزوی موفقیت ،ابراز امیدواری کرد : در این راه همه همکاران با وی همراهی  خواهند کرد تا بتوانید با برنامه ریزی جدید ،خواسته های مردم ،شهرداری و شورای شهر را شناسایی و تحولی جدی در این راه ایجاد کنید.

در ادامه سرپرست مدیریت نوسازی و تحول اداری شهرداری نیز ضمن تشکر از حسن اعتماد معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه نسانی شهردار از انتخاب وی ،گفت: خلاقیت و نوآوری بدون فن آوری امکان پذیر نیست که امیدواریم بتوانیم در این راه اقدامات خوبی انجام دهیم .

آرش منتظر به گشتردگی کار شهرداری و آمار بالای ارباب رجوع اشاره کرد و افزود: تکریم ارباب رجوعان ،پاسخگویی به مطالبات آنها و ایجاد اعتماد در آنها  و از سوی دیگر همکاری نیروهای شهرداری با این مجموعه می تواند تحول بسیار خوبی ایجاد کند.

گفتنی است : در این مراسم که با حضور کلیه مدیران ذیرمجموعه معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری کرمان برگزار شد، از سوی غلامرضا رجایی سرپرست معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه نسانی ،آرش منتظر به سمت مدیریت نوسازی و تحول اداری شهردای و هم چنین فاطمه جاذبی به سمت رییس اداره برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری معرفی شدند.

 

 

تسلیت

فرا رسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی بر عموم شیعیان تسلیت باد

 

هیچگونه استخدام جدیدی در شهرداری کرمان صورت نگرفته است

سرپرست معاونت برنامه ریزی و توسعه منابع انسانی شهرداری کرمان :

همه نیروهای شهرداری منطقه پنج از درون مجموعه شهرداری کرمان انتخاب شده است

هیچگونه استخدام جدیدی در شهرداری کرمان صورت نگرفته است

 

 

سرپرست معاونت برنامه‌ریزی و توسعه‌ی منابع انسانی شهرداری کرمان گفت: همه نیروهای شهرداری منطقه پنج از درون مجموعه شهرداری کرمان انتخاب شده و هیچگونه استخدام جدیدی در شهرداری کرمان صورت نگرفته است.

دکتر رجایی در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری کرمان آنلاین گفت: هیچ گونه استخدام جدیدی در شهرداری کرمان صورت نگرفته و در حال حاضر استخدام نیروی جدید در شهرداری تحت هر عنوانی مقدور نیست.

وی با اشاره به راه اندازی شهرداری منطقه 5 به عنوان شهرداری ویژه بافت تاریخی، افزود: راه اندازی شهرداری منطقه 5 این تصور را در افکار عمومی ایجاد کرده که شهرداری جهت تامین نیروی انسانی مورد نیاز این منطقه اقدام به جذب نیرو کرده است، در حالی که بر اساس بخشنامه‌های موجود در این خصوص، جذب نیروی جدید در همه شهرداری‌های کشور من‌جمله شهرداری کرمان، مطلقا ممنوع است و شهرداری کرمان به هیچ عنوان مجاز و قادر به عقد قرارداد استخدامی تحت هر عنوانی نیست.

وی افزود: هر گونه جذب نیرو در شهرداری‌ها از طریق آزمون استخدامی متمرکز که از طریق رسانه های عمومی به اطلاع عموم می رسد، صورت خواهد گرفت.

رجایی گفت: شهرداری کرمان همانند شهرداری‌های سایر استان‌ها و کلان‌شهرهای کشور در بسیاری از پست‌های سازمانی فاقد نیروی متخصص و با تحصیلات مرتبط است اما به دلیل آنکه جذب نیروی انسانی جدید منوط به صدور مجوز برگزاری آزمون استخدامی است، لذا جذب نیروی انسانی علیرغم نیاز مبرم شهرداری، تحت هیچ شرایطی مقدور نمی‌باشد.

 

تخفیف ویژه شرکت" پرنیان استیل" به پرسنل شهرداری

تخفیف ویژه شرکت" پرنیان استیل" به پرسنل شهرداری

 

سرپرست اداره تعاون و رفاه شهرداری از تخفیف ویژه خرید پرسنل شهرداری  از شرکت "پرنیان استیل "خبر داد.

آرش منتظر با بیان اینکه همه تلاش ما در اداره تعاون ،ارائه خدمات رفاهی خوب و ویژه به پرسنل شهرداری در جهت رفاه حال آنها است،گفت: خوشبختانه در طول سال خدمات خوبی به پرسنل شهرداری و خانواده های آنها  ارائه شده است .

وی ادامه داد: طی هماهنگی های صورت گرفته با شرکت های فروش لوازم خانه ،محصولات و کالاهای آنها با تخفیفات و شرایط ویژه به متقاضیان ارائه می شود.

منتظر افزود: در این راستا و با توجه به تفاهم صورت گرفته با شرکت "پرنیان استیل" همکاران شهرداری می توانند در شرایط نقدی 20 درصد تخفیف و در شرایط قسطی (خرید 2 ماهه طی سه قسط )،(خرید 4 ماهه طی پنج قسط ) نسبت به خرید لوازم مورد نظر اقدام کنند.

وی اضافه کرد: متقاضیان می توانند برای دریافت گواهی به اداره تعاون و رفاه شهرداری مراجعه کنند.

 

آخرین اخبار

  • 1
  • 2
سه شنبه, 13 اسفند 1398 09:12
سرپرست معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری خبر داد: اقدامات پیشگیرانه برای...
سه شنبه, 21 آبان 1398 06:09
‍ سرپرست "مدیریت نوسازی و تحول اداری شهرداری" معرفی شد/پیشرفت هر نهاد در...
یکشنبه, 31 شهریور 1398 08:44
سرپرست معاونت برنامه ریزی و توسعه منابع انسانی شهرداری کرمان : همه نیروهای...
یکشنبه, 17 شهریور 1398 04:26
فرا رسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی بر عموم شیعیان تسلیت باد   ...
دوشنبه, 11 شهریور 1398 07:25
تخفیف ویژه شرکت" پرنیان استیل" به پرسنل شهرداری   سرپرست اداره تعاون و رفاه...
دوشنبه, 11 شهریور 1398 04:23
غلامرضا رجایی «سرپرست معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری » شد  ...
دوشنبه, 28 مرداد 1398 08:24
عید سعید غدیر خم مبارک باد  
یکشنبه, 20 مرداد 1398 04:28
عید سعید قربان مبارک  
پنج شنبه, 03 مرداد 1398 02:41
معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهردار: تداوم ارائه خدمات شهری در گرو پرداخت...
شنبه, 29 تیر 1398 08:22
تعیین تکلیف پروژه های سرمایه گذاری در سال جاری بازنشستگان در اولویت کاری معاونت...
سه شنبه, 25 تیر 1398 05:48
معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهردار:  توجه جدی به هدفمند کردن آموزش های...
سه شنبه, 18 تیر 1398 03:21
  ‍ در دیدار شهردار کرمان با فرمانده نیروی انتظامی استان کرمان مطرح شد:...

معرفی زیر مجموعه ها

  سازمان آمار و فناوری اطلاعات
  سازمان قلعه دختر و قلعه اردشیر

 

معرفی معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی