تماس با ما :32238308_034        email:info@barnameh.kermancity.ir

سرپرست "مدیریت نوسازی و تحول اداری شهرداری" معرفی شد/پیشرفت هر نهاد در گرو تحول و نوآوری /تبدیل شهر کرمان به برند کشوری در خصوص  تحول اداری 

  

سرپرست معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهردار گفت: پیشرفت هر نهاد در گرو تحول و نوآوری است و شهر کرمان باید در این خصوص به برند کشوری تبدیل شود.

به گزارش کرمان آنلاین ،غلامرضا رجایی در مراسم معارفه سرپرست" مدیریت نوسازی و تحول اداری شهرداری "با اشاره به اهمیت مدیریت تحول در شهرداری ،گفت: تاکنون اقدامات و پیگیری های اولیه ای انجام شده است ولی نیاز است در این زمینه فعال و پویا تر عمل شود تا بتوان با تحولی جدید در امور اداری این نهاد و خلاقیت و نوآوری در این مسیر ،انتظارات مردم ،شهرداری و شورای شهر را  برآورده سازیم .

وی  اضافه کرد: تحول عبور از شناخته شده ها و رفتن به سمت ناشناخته است که در جوامع همیشه با انتقاد ،مقاومت و جبهه گیری هایی همراه بوده است و همه دوست دارند به وضعیت موجود ادامه دهند در حالیکه یک ساختار و فرایند اگر قرار باشد پیشرفتی داشته باشد باید تغییر کند.

وی با اشاره به اینکه دنیای امروز دنیای پویایی ،تحول و تغییرات است و اگر بخواهیم پاسخگوی  این پویایی باشیم باید ابتدا انعطاف پذیربوده و با تغییرات همراهی کنیم ،افزود: تکنولوژی بدون تحول امکان پذیر نیست و اگر نتوانیم با تغییرات بیرون همراهی کنیم و به خواسته های مردم پاسخ دهیم ،محکوم به درجا زدن و نارضایی سیستم و شهروندان خواهیم شد.

رجایی در بخش دیگری از صحبت های خود گفت: مدیر تحول در هر سازمان از جایگاه بالایی برخوردار است که انتظار می رود مسئول این مجموعه در مقابل  مقاومت ها ،صبوری کند و با ایجاد تغییر و تحول در فرایند اداری شهرداری ،چشم انداز راهی برای آینده شهر و شهرداری ترسیم کند.

وی تاکید کرد : ما به دنبال کار و فعالیت های کلیشه ای و کپی برداری از استان های دیگر نیستیم و در این راه باید نقشه ای ترسیم کنیم که کرمان بصورت یک برند در این مسیر شناخته شود و دیگر شهرها از کرمان الگوبرداری کنند.

وی گفت:اگر به مطالبات مردم پاسخ درستی داده شود ،آنا به کمک ما و سیستم خواهند آمد و در آن صورت شاهد دیده شدن تغییرات خواهیم بود.

وی ارش منتظر سرپرست جدید مدیریت نوسازی و تحول اداری شهرداری را فردی خوش فکر خلاق و توانمند معرفی کرد و ضمن آرزوی موفقیت ،ابراز امیدواری کرد : در این راه همه همکاران با وی همراهی  خواهند کرد تا بتوانید با برنامه ریزی جدید ،خواسته های مردم ،شهرداری و شورای شهر را شناسایی و تحولی جدی در این راه ایجاد کنید.

در ادامه سرپرست مدیریت نوسازی و تحول اداری شهرداری نیز ضمن تشکر از حسن اعتماد معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه نسانی شهردار از انتخاب وی ،گفت: خلاقیت و نوآوری بدون فن آوری امکان پذیر نیست که امیدواریم بتوانیم در این راه اقدامات خوبی انجام دهیم .

آرش منتظر به گشتردگی کار شهرداری و آمار بالای ارباب رجوع اشاره کرد و افزود: تکریم ارباب رجوعان ،پاسخگویی به مطالبات آنها و ایجاد اعتماد در آنها  و از سوی دیگر همکاری نیروهای شهرداری با این مجموعه می تواند تحول بسیار خوبی ایجاد کند.

گفتنی است : در این مراسم که با حضور کلیه مدیران ذیرمجموعه معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری کرمان برگزار شد، از سوی غلامرضا رجایی سرپرست معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه نسانی ،آرش منتظر به سمت مدیریت نوسازی و تحول اداری شهردای و هم چنین فاطمه جاذبی به سمت رییس اداره برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری معرفی شدند.

 

 

آخرین اخبار

  • 1
  • 2
سه شنبه, 13 اسفند 1398 09:12
سرپرست معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری خبر داد: اقدامات پیشگیرانه برای...
سه شنبه, 21 آبان 1398 06:09
‍ سرپرست "مدیریت نوسازی و تحول اداری شهرداری" معرفی شد/پیشرفت هر نهاد در...
یکشنبه, 31 شهریور 1398 08:44
سرپرست معاونت برنامه ریزی و توسعه منابع انسانی شهرداری کرمان : همه نیروهای...
یکشنبه, 17 شهریور 1398 04:26
فرا رسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی بر عموم شیعیان تسلیت باد   ...
دوشنبه, 11 شهریور 1398 07:25
تخفیف ویژه شرکت" پرنیان استیل" به پرسنل شهرداری   سرپرست اداره تعاون و رفاه...
دوشنبه, 11 شهریور 1398 04:23
غلامرضا رجایی «سرپرست معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری » شد  ...
دوشنبه, 28 مرداد 1398 08:24
عید سعید غدیر خم مبارک باد  
یکشنبه, 20 مرداد 1398 04:28
عید سعید قربان مبارک  
پنج شنبه, 03 مرداد 1398 02:41
معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهردار: تداوم ارائه خدمات شهری در گرو پرداخت...
شنبه, 29 تیر 1398 08:22
تعیین تکلیف پروژه های سرمایه گذاری در سال جاری بازنشستگان در اولویت کاری معاونت...
سه شنبه, 25 تیر 1398 05:48
معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهردار:  توجه جدی به هدفمند کردن آموزش های...
سه شنبه, 18 تیر 1398 03:21
  ‍ در دیدار شهردار کرمان با فرمانده نیروی انتظامی استان کرمان مطرح شد:...

معرفی زیر مجموعه ها

  سازمان آمار و فناوری اطلاعات
  سازمان قلعه دختر و قلعه اردشیر

 

معرفی معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی